Open Unity Tech Talks
26/10/2023, godz. 18:00

Monorepo przez różowe Turbo-okulary. Case study migracji z klasycznego repozytorium.

Location: On-line
Language spoken: Polish

.

Złożoność projektów IT w ostatnim czasie osiągnęła niebywałe wartości. Codziennością stało się szukanie nowych rozwiązań, które pomagają unikać błędów, a przy okazji dbają o wydajność i bezpieczeństwo. W trakcie webinaru omówimy własne doświadczenia z refaktoryzacji wielomodułowej aplikacji, żyjącej w wielu repozytoriach, która ostatecznie zagościła w Monorepo (obsługiwane przez Turborepo). Nie zabraknie też analizy problemów i decyzji, przez które musieliśmy przebrnąć oraz efektu jaki udało się nam osiągnąć. Ponadto ze spotkania dowiesz się:

> Jak osiągnąć developer experience na wysokim poziomie.

> Jak wykorzystanie Monorepo pomoże Ci uniknąć błędów, zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo w złożonych projektach.

> Czy monorepo jest dla Ciebie i dla Twojego projektu.

O OpenUTT

Open Unity Tech Talks to wydarzenia stworzone przez specjalistów IT dla specjalistów IT. Ich głównym założeniem jest wymiana wiedzy, promocja standardów i narzędzi, a także budowanie świadomości technicznej. To połączenie prelekcji z dyskusją. Stawiamy przede wszystkim na rozmowę, a nawet i mocną wymianę zdań. Widzimy jaką wartość daje nauka przez doświadczenie. Takie spotkania stwarzają przestrzeń nie tylko do dyskusji, ale także do zgłębienia wiedzy z szeroko pojętego świata IT.

Ucz się przez doświadczenie

<knowledge.shared >

Testuj nowinki technologiczne

<solutions.promoted >

Spotykaj umysły, które myślą podobnie

<connections.forged >

Nasz Prelegent
/ Twoje źródło wiedzy

Michał Kleszczyński

Senior Front-end Developer

Akustyk - programista z obsesją na punkcie czystego kodu i propagacji wiedzy na temat dobrych praktyk. W trakcie swojej wieloletniej przygody zajmował się backendem, aplikacjami mobilnymi i machine learningiem, po to, żeby na końcu osiąść na spokojnych wodach frontendowego morza . Refaktoryzacja to jego drugie imię, a obecnie najbardziej związany jest z Typescriptem i Vue w projektach e-commerce. Prywatnie muzyk i fan pierogów w każdej postaci.

Join us!

Przygotuj się
na porządną dawkę wiedzy

Zarejestruj się na OpenUTT #7, dołącz online i dowiedz się jak uniknąć problemów przy refaktoryzacji wielomodułowej i osiągnąć developer experience na wysokim poziomie.

<tech.talked> <experience.gained>