Nieaktywna

System Administrator / Linux

Wrocław / Kraków / Zdalnie

Regular

B2B: 80 -120 zł netto / h + VAT
UoP: 9 900 - 15 000 zł brutto

Senior

B2B: 120-190 zł netto / h + VAT
UoP: 15 000 - 23 500 PLN brutto

Wymagania

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w administracji systemów operacyjnych Linux
  • Znasz powszechnie używane protokoły internetowe (TCP/IP, http, DNS itp.)
  • Nie są Ci obce współczesne metody budowania aplikacji
  • Masz ugruntowaną wiedzę z zakresu zagadnień bezpieczeństwa systemów i sieci
  • Znasz sposób działania wybranej chmury publicznej
  • Sprawnie się komunikujesz i jesteś graczem zespołowym
  • Znasz język angielski na poziomie min. B1

Obowiązki

  • Dbanie o niezawodne działanie powierzonych systemów, zgodnie z przyjętymi procedurami
  • Wypracowywanie wspólnie z zespołem dobrych praktyk w zakresie zarządzania systemami
  • Analiza i rozwiązywanie zgłoszonych przez system monitorujący lub użytkowników problemów (L2/L3)
  • Opcjonalnie: udział w pracach związanych z technologiami chmurowymi lub zarządzaniem sieciami i systemami

Nice
/ To Have

  • Masz potrzebę ciągłego rozwoju (z nami to możliwe 😉)

Stack technologiczny
/ Twoje kompetencje

  • Systemy operacyjne (Linux)
  • Usługi chmurowe (AWS, Azure, GCP)
  • Systemy do orkiestracji (Ansible, Terraform)
  • Systemy monitoringu (Grafana, Prometheus, Alert Manager, ELK)
  • Kontenery i systemy zarządzania kontenerami (Docker, Kubernetes, Docker Swarm, OpenShift)
  • CI/CD (Gitlab, Jenkins)
  • Serwery www, load balancery (Apache2, Nginx, Haproxy, Varnish)

Zespół

Zespół DevOps zajmuje się projektowaniem i budowaniem rozwiązań infrastrukturalnych w chmurze, tak aby były one skalowalne, wydajne, bezpieczne i zoptymalizowane kosztowo. Team troszczy się także o utrzymanie i zapewnienie ciągłości działania dla wytworzonych rozwiązań, świadczy usługi w modelu SLA 24/7 i współpracuje z zespołami developerskimi w metodyce DevOps.

Zespół obecnie liczy 11 osób, a wśród nich: inżynierowie SysOps i DevOps, architekci oraz manager. Team może się pochwalić wieloma sukcesami, m. in. dużym wkładem w zdobycie Partnerstwa AWS na poziomie Advanced, szeregiem certyfikacji AWS na poziomach Associate i Professional, czy zwycięstwami w wielu rywalizacjach branżowych. Członkowie zespołu są bardzo zróżnicowani, zarówno pod kątem specjalizacji, jak i zainteresowań – nie brakuje pasjonatów paralotniarstwa czy speleologii, a także twórcy gier online oraz muzyka z własnym albumem na Spotify.

Jeśli jakieś kryterium budzi Twoje wątpliwości – nie wahaj się aplikować, potrafimy rozpoznać i rozwijać osoby z potencjałem

Masz jakieś pytania? Porozmawiajmy o tym!

Patrycja Kołaczek
IT Recruitment Specialist