Nieaktywna

SysOps Engineer Linux

Wrocław / Kraków / Zdalnie

Regular

UoP: 8 600 - 14 800 brutto
B2B: 70 - 120 zł/h

Wymagania

  • Posiadasz 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako SysOps Engineer
  • Masz już doświadczenie z Linux, AWS, sieciami, IaC i Troubleshooting

Obowiązki

  • Wykonywanie rutynowych czynności administratorskich - logi, backupy veeam, obsługa anomalii, sieci, automatyzacja
  • Zarządzanie systemami i usługami z rodziny Linux (Cloud: AWS, Azure, Wirtualizacja, Bazy Danych PostgreSQL)
  • Realizacja projektów wewnętrznych związanych z systemami rodziny Linux
  • Wsparcie L2/L3 pracowników
  • Współpraca z pozostałymi zespołami wspierającymi i developerskimi

Stack technologiczny
/ Twoje kompetencje

  • Linux

Dołącz do Zespołu IT!

Zespół ten zajmuje się „ratowaniem świata”, czyli utrzymaniem systemów firmowych w ryzach i ich ciągłości działania, a jego największym projektem jest Helpdesk, czyli sztab cichych bohaterów. Team pracuje głównie na rzecz klienta wewnętrznego, ale pełni także rolę punktu kontaktowego dla dostawców zewnętrznych.

Pracując w tym zespole rozwiniesz swoje doświadczenia o:
☁️Technologie chmurowe AWS, Azure
🔧Narzędzia wsparcia dla dużej firmy wytwarzającej oprogramowanie
💻Nabędziesz doświadczenie w zakresie maintenance dużej firmy informatycznej

Masz jakieś pytania? Porozmawiajmy o tym!

Katarzyna Chałas
IT Recruitment Specialist