Nieaktywna

PHP Symfony Developer (PIM)

Wrocław / Kraków / Zdalnie

Regular

B2B: 70 - 100 zł/h
UoP: 8600 - 12 400 zł brutto

Wymagania

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego jako PHP Developer
  • Możesz pochwalić się dobrą znajomością frameworka Symfony
  • Wiesz czym jest Docker/Docker-compose
  • Zdarzyło Ci się pracować z GIT
  • Masz doświadczenie w pracy z bazami danych relacyjnymi i nierelacyjnymi
  • Znasz dobre praktyki i programowanie obiektowe
  • Mówisz w języku angielskim na poziomie pozwalającym na zrozumienie dokumentacji

Obowiązki

  • Rozwijanie aplikacji w oparciu o narzędzia Akeneo, PIMCore i Ergonode
  • Implementowanie optymalnego kodu, będącego w stanie przetworzyć duże ilości danych
  • Pisanie testów jednostkowych, integracyjnych, funkcjonalnych i behawioralnych do pisanych przez Ciebie funkcjonalności
  • Tworzenie diagramów i dokumentacji technicznej
  • Współpraca z klientami
  • Implementowanie wysokiej jakości kodu
  • Kontrola jakości kodu

Nice
/ To Have

  • Masz doświadczenie w pracy z Pimcore i/lub Akeneo
  • Znasz technologię React, Vue, ExJs
  • Zdarzyło Ci się pisać testy automatyczne oraz stosować metodyki TDD
  • Wiesz jak tworzyć dokumentację techniczną
  • Interesujesz się obszarem DevOps
  • Masz doświadczenie z narzędziami do automatyzacji pracy

Dobre projekty wymagają dobrych zespołów. Sprawdź, gdzie możesz trafić!

Zespół Product Information Management zajmuje się wdrażaniem narzędzi klasy PIM, czyli odpowiada za porządkowanie produktów wewnątrz organizacji.

Zespół na co dzień pracuje z biura wrocławskiego oraz w systemie pracy zdalnej. Team składa się z 16 osób: programistów, analityków, architektów systemowych, testerów, liderów technicznych i managerów projektów. Zespół pracuje głównie w technologii PHP, a wspólnym mianownikiem wszystkich projektów jest framework Symfony. Zespół pracuje na rzecz klientów zarówno polskich jak i zagranicznych.

Zespół PIM jest bardzo zżyty i niezwykle zaangażowany w swoją pracę – nieraz udowodnili, że razem mogą góry przenosić. Natomiast po pracy w ramach relaksu lubią wyskoczyć na ‘2 kółka’.

Masz jakieś pytania? Porozmawiajmy o tym!

Patrycja Kołaczek
IT Recruitment Specialist