Machine Learning Engineer

Wrocław / Kraków

Regular

B2B: 100 - 130 zł/h netto +VAT
UoP: 12 300 - 16 100 zł brutto

Wymagania

  • Masz doświadczenie w Data Science i uczeniu maszynowym, zwłaszcza w LLM (large language models), NLP, OpenAI, huggingface
  • Znasz Python (z Pandas) na zaawansowanym poziomie
  • Znasz biegle Pythona i biblioteki ML (np. Transformers, PyTorch, TensorFlow)
  • Znasz relacyjne (SQL) i nierelacyjne baz danych (noSQL) oraz bazy wektorowe
  • Masz doświadczenie w web developmencie backendowym (Flask, FastAPI, Django)
  • Posiadasz praktyczną wiedzę o Dockerze, Kubernetesie i MLOps
  • Znasz język angielski na poziomie przynajmniej B2

Obowiązki
/ Twoja rola

  • Projektowanie i implementacja modeli uczenia maszynowego
  • Rozwój i utrzymanie backendu dla aplikacji wykorzystujących ML
  • Tworzenie i optymalizacja pipeline'ów danych
  • Wdrażanie rozwiązań opartych na Large Language Models (LLM), w tym praca z produktami OpenAI
  • Integracja z bazami wektorowymi i zarządzanie danymi za pomocą SQL/noSQL

Nice
/ To Have

  • Jesteś absolwentem/absolwentką studiów informatycznych, matematycznych, statystycznych lub pokrewnych
  • Masz doświadczenie z chmurami AWS (preferowany), Google Cloud Platform czy Azure
  • Wiesz czym jest CV (computer vision)

Zespół:

Nasz kilkuosobowy team to pełen przekrój ról związanych z data science, od Konsultanta ds. danych, przez Data Engineera, po Data Scientistów. Dzięki temu dowozimy rozwiązania end to end dla naszych Klientów i skutecznie pomagamy im stawać się firmami data driven. Nie mamy dwóch takich samych projektów, dzięki czemu nie ma nudy.
Pracujemy w obydwu naszych lokalizacjach (tj. Wrocław i Kraków). W zespole kładziemy duży nacisk na uczenie się, a naszym ‘oczkiem w głowie’ są wszelkie nowinki wokół danych 🙂

Young creative professionals working in a sunlit office

Masz jakieś pytania? Porozmawiajmy o tym!

Patrycja Kołaczek
IT Recruitment Specialist