Nieaktywna

Head of Data Science

Wrocław / Kraków / Zdalnie

Senior

Wymagania

  • Masz bogate doświadczenie w realizacji projektów biznesowych w obszarze data science, data engineering oraz machine learning dla wymagających klientów.
  • Możesz pochwalić się konkretnymi sukcesami w konsultingu i sprzedaży projektów data.
  • Dobrze orientujesz się w różnych metodach machine learning, takich jak clustering, decision tree learning, text mining, NLP czy artificial neural networks. Znasz ich mocne strony i ograniczenia.
  • Masz wiedzę o zaawansowanych metodach i pojęciach z zakresu analizy statystycznej (modeling, regression, properties of distributions, simulation, scenario analysis, clustering, random forest, boosting, trees) i wiesz, jak wykorzystać je w rozwiązywaniu problemów biznesowych.
  • Rozumiesz, jak tworzyć i analizować zaawansowane architektury danych.
  • Masz pojęcie o tym, jak wygląda projektowanie i implementacja hurtowni danych, data lakes, relacyjnych/nierelacyjnych baz danych, wizualizacji i raportowania (business intelligence) oraz migracji/konsolidacji danych.
  • Jesteś dobrym liderem z wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi i komunikacyjnymi.
  • You are fluent in English 😊.

Obowiązki

  • Określisz wizję i wyznaczysz strategiczne kierunki rozwoju działu Data Science. Weźmiesz odpowiedzialność za rozwój tego obszaru biznesu i kształtowanie jego oferty rynkowej.
  • Staniesz się przewodnikiem dla naszych klientów w obszarze Data Science. Będziesz budować i utrzymywać silne relacje z klientami i partnerami z różnych branż.
  • Będziesz aktywnie poszukiwać szans sprzedażowych i czuwać nad procesem sprzedaży.
  • Poprowadzisz i rozbudujesz zespół profesjonalistów – data scientistów, data inżynierów oraz specjalistów machine learning.
  • Będziesz nadzorować projekty data, dbając o ich najwyższą jakość i standardy.
  • W Unity Group jesteśmy zespołem, będziesz więc pracować blisko z innymi działami, dbając o wymianę informacji i wspólne realizowanie naszych celów biznesowych.
  • Będziesz uczestniczyć w eventach online i offline oraz budować widoczność Unity Group w zdefiniowanych branżach.
  • Uwaga! We wszystkich swoich zadaniach zawsze możesz liczyć na merytoryczne wsparcie zespołu i organizacji. :)

Nice
/ To Have

  • Znasz język niemiecki

#JoinUteam – Your team:

Cześć! Jesteśmy zgranym zespołem Data Science w Unity Group i szukamy lidera, który wyruszy z nami w pełną przygód podróż po świecie danych. Na co dzień pomagamy naszym klientom, głównie dużym markom znanym w Polsce i za granicą, stawać się organizacjami w pełni wykorzystującymi potencjał, jaki tkwi w danych. Wiemy, że projekty data są wymagające. Bezcenna jest jednak satysfakcja, gdy stworzymy odpowiednie modele i zbudujemy na ich podstawie rozwiązania, które dają naszym partnerom wymierne korzyści biznesowe.
W naszej ekipie znajdziesz konsultantów ds. danych, inżynierów danych, inżynierów machine learning oraz data scientistów. Ciągle dzielimy się wiedzą – na Slacku, Confluence i podczas naszych wirtualnych kaw.
Szukamy lidera lub liderki, którzy rozumieją, na czym polegają projekty data na różnych płaszczyznach: analiza, konsulting, data engineering, data science, machine learning. Head of Data będzie miał za zadanie pokazać klientom, dlaczego warto skorzystać z rozwiązań, które wykorzystują potencjał danych. Być może to właśnie Ty?

Masz jakieś pytania? Porozmawiajmy o tym!

Sabina Rowińska
Recruitment Lead