Nieaktywna

Events Manager

Wrocław / Kraków / Zdalnie

Wymagania

  • Lubisz i umiesz pracować, rozmawiać z ludźmi – to najważniejsze!
  • Znasz aktualny rynek eventowy (nowości, trendy w eventach) – posiadasz bazę sprawdzonych podwykonawców
  • Potrafisz zaprojektować i wdrożyć w życie niezapomniane i unikalne eventy, przy zarówno niskich, jak i rozbudowanych budżetach
  • Jesteś znakomitym organizatorem, któremu nic nie umknie, nawet jeśli projekt jest wielowymiarowy i ma wielu interesariuszy na różnych poziomach organizacji (od których często trzeba coś wyegzekwować)
  • Dobrze radzisz sobie z presją czasu i stresem
  • Jesteś samodzielny/a – wiesz jak osiągnąć cele i chętnie pomagasz innym
  • Rozumiesz, jak ważna jest spójna, silna marka w budowaniu właściwego wizerunku firmy i osiąganiu jej celów biznesowych
  • Znakomicie umiesz się zmotywować, masz poczucie odpowiedzialności zarówno za swoje zadania (ich kompleksową realizację, nawet jeśli deadline ciśnie), jak i za ogólne dobro firmy jako całości
  • Chcesz pracować w rozproszonym, zwinnym zespole, który na bieżąco dostosowuje swoje zadania do potrzeb firmy i zmieniającego się ciągle otoczenia. Umiesz także zarządzić pracą wspierających Cię osób i podwykonawców.
  • Cenisz sobie odpowiedzialność, zaufanie i wpływ na rzeczywistość
  • Masz masę pomysłów i wewnętrznego drivu, by wcielać je w życie
  • Będziesz w stanie podróżować między naszymi biurami we Wrocławiu i Krakowie aktywnie uczestnicząc w życiu obu z nich
  • Zawsze wiesz, co się dzieje w firmie, jesteś w epicentrum wszystkich wydarzeń
  • Masz otwartą osobowość i pogodne usposobienie
  • Mówisz po angielsku w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (zespół na co dzień pracuje w tym języku i realizuje dużo projektów zagranicznych, zatem język nie może Cię ograniczać)

Obowiązki

  • Zarządzanie wszelkimi kwestiami związanymi z eventami w Unity Group – zarówno tymi, których jesteśmy organizatorem, jak i tymi, w których bierzemy aktywny udział
  • Planowanie kalendarza i organizacja eventów biznesowych (targów, konferencji, B2B match, networkingowych, pitchowych), technologicznych, rekrutacyjnych czy integracyjnych (online, offline oraz hybrydowych, także na rynkach międzynarodowych)
  • Budżetowanie, kontrola kosztów i realizacja eventów
  • Prowadzenie współpracy oraz negocjacji z podwykonawcami
  • Planowanie prac w obszarze produkcji i logistyki wydarzeń
  • Zbieranie niezbędnych informacji do przygotowania najlepszych propozycji
  • Kierowanie pracami osób wspierających realizację lub oddelegowanych do danego projektu
  • Efektywne zarządzanie pracą swoją oraz wszystkich współpracujących osób (harmonogramy, checklisty, praca projektowa)
  • Wsparcie w tworzeniu strategii i organizacji akcji EBowych, socialowych i wszelkich innych działań promocyjnych
  • Wsparcie w działaniach na social media we współpracy z Social Media Specialist
  • Udział i wsparcie w projektach marketingowych, promocyjnych, HRowych, CSRowych i komunikacyjnych
  • Udział w imprezach integracyjnych i życiu firmy – ostrzegamy, że to ciężka praca :)

Zespół jakiego staniesz się częścią:

Marketing to bardzo aktywny zespół - wszystkie pomysły i wszelka kreatywność są mile widziane, a nawet wskazane. Chociaż każdy ma swój obszar specjalizacji, zespół ceni sobie otwartą komunikację i wzajemne wsparcie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, a nasze projekty zawsze w pełni dowozimy! Wszyscy nasi marketerzy zajmują się szeroką gamą tematów komunikacyjnych związanych z projektami rozwijanymi w całej firmie, więc możesz spodziewać się bliskiej współpracy z innymi zespołami. Tutaj dobre relacje i umiejętności interpersonalne to podstawa. Ale jedno jest zawsze pewne - u nas nie będziesz się nudzić !!

Masz jakieś pytania? Porozmawiajmy o tym!

Patrycja Kołaczek
IT Recruitment Specialist