Nieaktywna

Business / Solution Architect PIM

Wrocław / Kraków / Zdalnie

Regular

B2B: 70 – 110 zł netto / h + VAT
UoP: 8 700 – 13 600 zł brutto

Senior

B2B: 110 – 140 zł netto / h + VAT
UoP: 13 600 – 17 400 brutto

Wymagania

  • Dobrze znasz systemy klasy PIM i posiadasz doświadczenie w ich wdrażaniu (min. 2-3 lata)
  • Wiesz, jak działają procesy zarządzania produktem i masz doświadczenie w ich modelowaniu i wprowadzaniu zmian (min. 5 lat)
  • Masz na swoim koncie min. 5 lat pracy projektowej we wdrażaniu oprogramowania (bez problemu przygotujesz też dokumentację)
  • Możesz pochwalić się przynajmniej 5-letnim doświadczeniem komercyjnym na stanowisku architekta biznesowego
  • Znasz j. angielski i swobodnie komunikujesz się na poziomie biznesowym i technicznym (poziom B2/C1)
  • Sprawnie poruszasz się w branży IT i ekosystemach e-commerce, rozumiesz zasady zwinnego wytwarzania oprogramowania
  • Bez problemu dogadasz się zarówno z klientem, jak i zespołem programistów
  • Znasz metody i techniki integracji informatycznych
  • Umiesz współpracować, ale także działać samodzielnie

Obowiązki

  • Nadzór i modelowanie procesów biznesowych oraz powiązanej z nimi architektury
  • Wspieranie interesariuszy wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Identyfikowanie i nadzorowanie procesów wymagających poprawy
  • Koordynacja map procesów obszaru biznesowego: tworzenie ram obejmujących zakres, działania, wyniki i rezultaty, mapowanie strumieni wartości, dostarczanie szczegółowych map procesów
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie architektury biznesowej
  • Identyfikacja potrzeb biznesowych klientów na etapie sprzedaży i analizy (zaangażowanie w równolegle prowadzone projekty lub rozmowy z klientami)
  • Współpraca z zespołem realizacyjnym, a także przedstawicielami klienta podczas całego cyklu życia projektu - zarządzanie wymaganiami, aktualizacja dokumentacji projektowej, przygotowywanie wraz z deweloperami backlog’u prac itp.
  • Wspieranie zespołu deweloperskiego w rozumieniu celów, identyfikacji z potrzebami klienta i budowaniu zaangażowania w projekt
  • Opracowywanie wymagań i dokumentacji na wszystkich etapach projektów
  • Standaryzacja pracy zespołu analitycznego, wprowadzanie dobrych praktyk

Nice
/ To Have

  • Masz na koncie pracę zarówno po stronie klienta, jak i dostawcy wdrażającego oprogramowanie / modelującego procesy
  • Masz doświadczenie w pracy z dużymi organizacjami i we współpracy międzynarodowej
  • Znasz język niemiecki

Zespół

Zespół Project Information Management zajmuje się wdrażaniem narzędzi klasy PIM, czyli odpowiada za porządkowanie produktów wewnątrz organizacji.
Zespół na co dzień pracuje z biura wrocławskiego oraz w systemie pracy zdalnej. Team składa się z 12 osób: programistów, analityków, architekta systemowego, testera, lidera technicznego i managera projektu. Zespół pracuje głównie w technologii PHP, a wspólnym mianownikiem wszystkich projektów jest framework Symfony. Zespół pracuje na rzecz klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych.
Zespół PIM jest bardzo zżyty i niezwykle zaangażowany w swoją pracę – nieraz udowodnili, że razem mogą góry przenosić. Natomiast po pracy w ramach relaksu lubią wyskoczyć na ‘2 kółka’.

Masz jakieś pytania? Porozmawiajmy o tym!

Sabina Rowińska
Recruitment Lead