System Administrator – Linux

Wrocław / Kraków / Zdalnie

B2B 55-85 zł netto/h+VAT

Regular / Senior

Wymagania
/ Twoje umiejętności

  • 2 lata doświadczenia w administracji systemami operacyjnymi Linux
  • Znajomość powszechnie używanych w sieci Internet protokołów (TCP/IP, http, DNS itp.)
  • znajomość współczesnych metod budowania skonteneryzowanych aplikacji
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa systemów i sieci
  • znajomość wybranej chmury publicznej
  • dobre umiejętności komunikacyjne i konstruktywne podejście do dyskutowanych tematów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • otwartość na współpracę z innymi członkami zespołu
  • potrzebę rozwoju

Obowiązki
/ Twoja rola

  • dbałość o niezawodne działanie powierzonych systemów, zgodnie z przyjętymi procesami i praktykami
  • wypracowywanie wspólnie z zespołem dobrych praktyk w zakresie zarządzania systemami
  • analizy i rozwiązywanie zgłoszonych przez system monitorujący lub użytkowników problemów (L2/L3)
  • opcjonalnie i w miarę wolnego czasu – udziału w pracach z innych obszarów związanych z technologiami chmurowymi czy zarządzania sieciami i systemami

Stack technologiczny
/ Twoje kompetencje

  • Systemy operacyjne (Linux)
  • Usługi chmurowe (AWS, Azure, GCP)
  • Systemy do orkiestracji (Ansible, Terraform)
  • Systemy monitoringu (Grafana, Prometheus, Alert Manager, ELK)
  • Kontenery i systemy zarządzania kontenerami (Docker, Kubernetes, Docker Swarm, OpenShift)
  • CI/CD (Gitlab, Jenkins)
  • Serwery www, load balancery (Apache2, Nginx, Haproxy, Varnish)

Zespół

Zespół Service Desk generalnie zajmuje się ratowaniem świata, czyli utrzymaniem systemów firmowych w ryzach i w ciągłym działaniu, a ich największym projektem jest Helpdesk. Zespół pracuje głównie na rzecz klienta wewnętrznego, ale pełni także role PoC dla dostawców zewnętrznych. ZSD ma na koncie wiele sukcesów, m.in. wdrożenia dużych narzędzi ogólnofirmowych, a w minionym roku przeprowadzkę dwóch naszych biur do nowych lokalizacji oraz zapewnienie całej ekipie Unity Group ciągłości pracy zdalnej w czasie pandemii.

Zespół Service Desk na co dzień pracuje z biur we Wrocławiu i w Krakowie. Kluczowe technologie w jakich pracuje to: Windows, Office 365, Linux, Atlassian (Jira, Confluence), Slack.

Choć każdy z członków ZSD jest zupełnie inny, to wszyscy są bardzo zżyci ze sobą i obowiązuje zasada ‘jeden za wszystkich, wszyscy za jednego’. Zespół często się integruje, a na czas pandemii swoje piątkowe wypady na piwo przenieśli do wirtualnej rzeczywistości. Ich przestrzeń biurowa tętni życiem. Na co dzień inspirują się Januszem Nosaczem.

Brzmi nieźle?

Masz jakieś pytania? Obgadajmy to!
Skontaktuj się z osobą, która odpowiada za tę rekrutację.

Bartosz Pyclik
Recruitment Business Partner

Nasze rekrutacje
/ Proces

1

Przegląd CV - Aplikowałeś? Świetnie! Już weryfikujemy Twój profil

2

Poznajmy się lepiej! - Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie F2F i/lub zadanie rekrutacyjne - Podziel się swoim doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami podczas rozmowy z osobą merytoryczną i kierownikiem zespołu

4

Informacja zwrotna i/lub oferta pracy - Dbamy o kulturę feedbacku – zawsze dostaniesz od nas informację zwrotną!

Indywidualne podejście do każdego kandydata

Każda rola jest inna. W związku z tym dopasowujemy się do potrzeb indywidualnych kandydatów i specyfiki stanowisk, na jakie aplikują. Dzięki temu aplikujący mile wspominają proces rekrutacji, a my zyskujemy najlepszych członków zespołu.

<individual.approach>

Szybki proces

Nikt nie lubi tracić czasu. Dlatego nasz proces rekrutacyjny, od momentu złożenia aplikacji do otrzymania finalnej decyzji, trwa średnio 2 tygodni. Trzymanie kogokolwiek w zawieszeniu to ostatnia rzecz, jakiej byśmy chcieli.

<fast.process>

Krótka ścieżka decyzyjna

Zwinny proces decyzyjny wynika z faktu, że jest w niego zaangażowana minimalna liczba osób. Efektywna komunikacja pomiędzy działem HR oraz liderami zespołów skutkuje szybką i konkretną decyzją.

<short.paths>

Kultura feedbacku

Doceniamy zainwestowany czas i wysiłek każdego z kandydatów. Stąd na koniec procesu rekrutacyjnego, zawsze zostawiamy informację zwrotną, umożliwiając Ci rozwój – bez względu na to, jaka finalnie decyzja zapadła.

<feedback.provided>

Niski odsetek odrzuconych ofert pracy

Znikoma liczba naszych ofert pracy jest odrzucana. Zapewne wynika to z faktu, że oferujemy ciekawe projekty, a przy tym jesteśmy stabilnym pracodawcą. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce w organizacji, gdzie rozwiniesz skrzydła.

<low.rejections>