Social Media Specialist

Wrocław

Regular

Wymagania
/ Twoje umiejętności

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – poszukujemy solidnych umiejętności w social media bardziej niż doświadczenia z zakresu IT!
  • Silne zrozumienie różnych kanałów mediów społecznościowych i sposobów skutecznego komunikowania się w każdym z nich
  • Umiejętność rozróżnienia pomiędzy Marketingiem Sprzedażowym a Employer Brandingiem
  • Doświadczenie we współpracy z różnymi obszarami w całej firmie, w celu uzyskania najlepszych pomysłów i wykorzystania najlepszych możliwości
  • Praktyczne zrozumienie analityki i umiejętność wyciągania właściwych wniosków i optymalizacji
  • Zdolność do zbierania nowej wiedzy i informacji – i przekształcania ich w łatwy do zrozumienia kontekst
  • Język angielski na poziomie przynajmniej B2 – nie musisz być doskonały, ale będziesz działać na międzynarodowym froncie!
  • Silnie rozwinięte zdolności do samoorganizacji – będziesz pracować z innymi, ale nie będziesz zarządzany w sposób mikro
  • Fajne poczucie humoru i umiejętność dostosowania się do osobowości marki. Super jeśli potrafisz z każdym znaleźć wspólny język, nawet z programistą ;-)
  • Postawa proaktywna i chcesz poszerzać swoje marketingowe horyzonty
  • Znakomite umiejętności organizacyjne, nic Ci nie umknie, nawet jeśli projekt jest wielowymiarowy i ma wielu interesariuszy na różnych poziomach organizacji (od których często trzeba coś wyegzekwować)
  • Dobrze radzisz sobie z presją czasu i stresem, jesteś pełny/a energii
  • Jesteś samodzielny/a – wiesz jak osiągnąć cele i chętnie pomagasz innym
  • Znakomicie umiesz się zmotywować i ustalić priorytety, masz poczucie odpowiedzialności zarówno za swoje zadania (ich kompleksową realizację, nawet jeśli deadline ciśnie), jak i za ogólne dobro firmy jako całości
  • Cenisz sobie odpowiedzialność, zaufanie i wpływ na rzeczywistość
  • Szukasz rozwoju w obszarze marketingu, komunikacji, promocji – gwarantujemy że będzie się od kogo uczyć
  • Masz otwartą osobowość i pogodne usposobienie

Obowiązki
/ Twoja rola

  • Planowanie i wdrażanie szczegółowego kalendarza mediów społecznościowych
  • Zarządzanie profilami w mediach społecznościowych w wielu kanałach – zarówno istniejących, jak i zupełnie nowych
  • Współpraca z całym zespołem marketingowym w celu zachowania i wspierania wizerunku marki
  • Współpraca z innymi obszarami w firmie w celu tworzenia niesamowitych treści w mediach społecznościowych
  • Aktywne angażowanie się w kanały mediów społecznościowych w czasie rzeczywistym
  • Poprawa ekspozycji naszej marki za pośrednictwem mediów społecznościowych
  • Analizowanie mediów społecznościowych, optymalizacja wyników, szerokie wykorzystywanie narzędzi
  • Pilnowanie bezpośredniej konkurencji i całej branży, by być zawsze o krok z przodu
  • Generowanie świeżych i unikalnych pomysłów, wcielanie ich w życie
  • Wsparcie w realizacji strategii public relations
  • Udział i wsparcie w projektach marketingowych, promocyjnych, HRowych, CSRowych i komunikacyjnych
  • Udział w imprezach integracyjnych i życiu firmy – ostrzegamy, że to ciężka praca :)

Zespół, jakiego staniesz się częścią:

Marketing to bardzo aktywny zespół - wszystkie pomysły i wszelka kreatywność są mile widziane, a nawet wskazane. Angielski jest głównym językiem komunikacji dla całego zespołu (możemy udostępniać memy po polsku, ale dodanie tłumaczenia sprawi każdemu odrobinę radości). Chociaż każdy ma swój obszar specjalizacji, zespół ceni sobie otwartą komunikację i wzajemne wsparcie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, a nasze projekty zawsze w pełni dowozimy! Wszyscy nasi marketerzy zajmują się szeroką gamą tematów komunikacyjnych związanych z projektami rozwijanymi w całej firmie, więc możesz spodziewać się bliskiej współpracy z innymi zespołami. Tutaj dobre relacje i umiejętności interpersonalne to podstawa. Ale jedno jest zawsze pewne - u nas nie będziesz się nudzić !

Brzmi nieźle?

Masz jakieś pytania? Obgadajmy to!
Skontaktuj się z osobą, która odpowiada za tę rekrutację.

Katarzyna Kurowska
Recruitment Business Partner

Nasze rekrutacje
/ Proces

1

Przegląd CV - Aplikowałeś? Świetnie! Już weryfikujemy Twój profil

2

Poznajmy się lepiej! - Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie F2F i/lub zadanie rekrutacyjne - Podziel się swoim doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami podczas rozmowy z osobą merytoryczną i kierownikiem zespołu

4

Informacja zwrotna i/lub oferta pracy - Dbamy o kulturę feedbacku – zawsze dostaniesz od nas informację zwrotną!

Indywidualne podejście do każdego kandydata

Każda rola jest inna. W związku z tym dopasowujemy się do potrzeb indywidualnych kandydatów i specyfiki stanowisk, na jakie aplikują. Dzięki temu aplikujący mile wspominają proces rekrutacji, a my zyskujemy najlepszych członków zespołu.

<individual.approach>

Szybki proces

Nikt nie lubi tracić czasu. Dlatego nasz proces rekrutacyjny, od momentu złożenia aplikacji do otrzymania finalnej decyzji, trwa średnio 2 tygodni. Trzymanie kogokolwiek w zawieszeniu to ostatnia rzecz, jakiej byśmy chcieli.

<fast.process>

Krótka ścieżka decyzyjna

Zwinny proces decyzyjny wynika z faktu, że jest w niego zaangażowana minimalna liczba osób. Efektywna komunikacja pomiędzy działem HR oraz liderami zespołów skutkuje szybką i konkretną decyzją.

<short.paths>

Kultura feedbacku

Doceniamy zainwestowany czas i wysiłek każdego z kandydatów. Stąd na koniec procesu rekrutacyjnego, zawsze zostawiamy informację zwrotną, umożliwiając Ci rozwój – bez względu na to, jaka finalnie decyzja zapadła.

<feedback.provided>

Niski odsetek odrzuconych ofert pracy

Znikoma liczba naszych ofert pracy jest odrzucana. Zapewne wynika to z faktu, że oferujemy ciekawe projekty, a przy tym jesteśmy stabilnym pracodawcą. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce w organizacji, gdzie rozwiniesz skrzydła.

<low.rejections>