Front-end Developer (Vue.js)

Wrocław / Kraków / Zdalnie

Regular

B2B 50-80 zł/h

Junior

B2B 30-50 zł/h

Wymagania
/ Twoje umiejętności

  • Doświadczenie komercyjne JS/Vue.JS – 4+
  • Vue.JS + Vuex
  • Flux pattern
  • Atomic design
  • Nuxt.JS / Vue SSR
  • ES6 + TypeScript
  • Znajomość HTML, CSS (SCSS)
  • Biegłość w użyciu Chrome DevTools
  • Webpack
  • SemVer
  • Git + Git flow
  • REST
  • Znajomość zagadnień optymalizacji
  • Dbanie o jakoś wytwarzanego kodu + code review
  • Mile widziane kompetencje w obszarach: NodeJS, analizy wydajności aplikacji/profilowania V8, Rollup/Parcel, Jenkins/Gitlab Pipeline, Podstawowe elementy AWS (EC2, CW, CF, S3), Docker, Znajomość zagadnień z tematu HPBN, Mentoring

Obowiązki
/ Twoja rola

  • Rozwój platformy ecommerce w modelu SaaS dla klientów B2B i B2C
  • Wprowadzanie modyfikacji w architekturze aplikacji korzystając z narzędzi wspierających IaC
  • Kreowanie przyszłych funkcji w kooperatywie z Product Ownerem
  • Nadzór i poprawianie działania aplikacji
  • Wspieranie innych członków zespołu (poprzez dyskusje, review, szkolenia, rozmowy przy tablicy)

Zespół

Zespół One pracuje stacjonarnie w naszym wrocławskim biurze, a także w trybie pracy zdalnej. Budujemy autorski produkt – One – powstały z połączenia sił kilku firm, w tym Unity Group. ONe to hybryda nowoczesnej platformy eCommerce oraz systemu CRM dla sprzedaży. W praktyce oznacza to wdrożenia platformy u klienta, jej rozbudowę, utrzymanie oraz customizację.
Zespoł ONe składa się z 13 osób: 5x back-end, 4x front-end, 2x tester, 1x manager. Zespół stworzył w pełni chmurową infrastrukturę zarządzaną kodem, a na niej usługę SaaS działającą w trybie multi-tenant. Na co dzień bazujemy na technologiach takich jak: m.in. Vue.js, java, kotlin, AWS. Wypracowaliśmy także inicjatywę ‘Technical Debt Day’ w ramach której poprawiamy nasze standardy pracy i walczymy z długiem technologicznym.
Z naszego produktu korzystają zarówno firmy polskie jak i zagraniczne, m.in. Daniella Villamossag, Euroterm, Kaczmarek Electrics, Elite. Platforma ONe to ogromny projekt, ale i stosunkowo młody – przez 2 lata istnienia zespół zrealizował wiele wdrożeń zwieńczonych sukcesem i może pochwalić się ogromną ilością wytworzonego kodu, ale jednak wciąż wyczuwalny jest tu duch startupu.

Brzmi nieźle?

Masz jakieś pytania? Obgadajmy to!
Skontaktuj się z osobą, która odpowiada za tę rekrutację.

Sabina Rowińska
Recruitment Business Partner

Nasze rekrutacje
/ Proces

1

Przegląd CV - Aplikowałeś? Świetnie! Już weryfikujemy Twój profil

2

Poznajmy się lepiej! - Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie F2F i/lub zadanie rekrutacyjne - Podziel się swoim doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami podczas rozmowy z osobą merytoryczną i kierownikiem zespołu

4

Informacja zwrotna i/lub oferta pracy - Dbamy o kulturę feedbacku – zawsze dostaniesz od nas informację zwrotną!

Indywidualne podejście do każdego kandydata

Każda rola jest inna. W związku z tym dopasowujemy się do potrzeb indywidualnych kandydatów i specyfiki stanowisk, na jakie aplikują. Dzięki temu aplikujący mile wspominają proces rekrutacji, a my zyskujemy najlepszych członków zespołu.

<individual.approach>

Szybki proces

Nikt nie lubi tracić czasu. Dlatego nasz proces rekrutacyjny, od momentu złożenia aplikacji do otrzymania finalnej decyzji, trwa średnio 2 tygodni. Trzymanie kogokolwiek w zawieszeniu to ostatnia rzecz, jakiej byśmy chcieli.

<fast.process>

Krótka ścieżka decyzyjna

Zwinny proces decyzyjny wynika z faktu, że jest w niego zaangażowana minimalna liczba osób. Efektywna komunikacja pomiędzy działem HR oraz liderami zespołów skutkuje szybką i konkretną decyzją.

<short.paths>

Kultura feedbacku

Doceniamy zainwestowany czas i wysiłek każdego z kandydatów. Stąd na koniec procesu rekrutacyjnego, zawsze zostawiamy informację zwrotną, umożliwiając Ci rozwój – bez względu na to, jaka finalnie decyzja zapadła.

<feedback.provided>

Niski odsetek odrzuconych ofert pracy

Znikoma liczba naszych ofert pracy jest odrzucana. Zapewne wynika to z faktu, że oferujemy ciekawe projekty, a przy tym jesteśmy stabilnym pracodawcą. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce w organizacji, gdzie rozwiniesz skrzydła.

<low.rejections>