Marketing & Content Specialist

Lokalizacja

Wrocław

Poziom

Regular

Wymagania
/ Twoje umiejętności

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w IT będzie dodatkowym atutem
  • Sprawnie piszesz i wiesz, po co generuje się content w marketingu – posiadasz tzw. lekkie pióro w połączeniu ze znajomością SEO i narzędzi wspierających SEO (Google Search Console, Google Analitycs, Mangools lub inne)
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z tekstem - przygotowywałeś różnego rodzaju teksty – do komunikacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej: artykuły, raporty, komunikaty na social media, copywriting reklamowy
  • Realizowałeś wcześniej kampanie marketingowe i promocyjne oraz współpracowałeś z agencjami zewnętrznymi (graficy, specjaliści SEO / SEM, PR itp.)
  • Znasz narzędzia do monitorowania działań marketingowych
  • Odnajdujesz się w pracy zespołowej, a kultura dawania i otrzymywania szczerego feedbacku nie będzie dla Ciebie problemem
  • Pasjonuje Cię świat nowoczesnych technologii, zgłębiasz wiedzę na ten temat, korzystając z wszelkich możliwych źródeł
  • Potrafisz samodzielnie określać priorytety zadań i dążyć do osiągnięcia swoich celów oraz planów marketingowych
  • W swojej pracy przykładasz wagę do jakości
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2 i nie boisz się go używać w bieżącej komunikacji – na co dzień pracujemy w języku angielskim
  • Lubisz i umiesz pracować, rozmawiać z ludźmi – to najważniejsze!
  • Masz otwartą osobowość i pogodne usposobienie
  • Jesteś znakomitym organizatorem, któremu nic nie umknie, nawet jeśli projekt jest wielowymiarowy i ma wielu interesariuszy na różnych poziomach organizacji (od których często trzeba coś wyegzekwować)
  • Dobrze radzisz sobie z presją czasu i stresem
  • Znakomicie umiesz się zmotywować, masz poczucie odpowiedzialności zarówno za swoje zadania (ich kompleksową realizację, nawet jeśli deadline ciśnie), jak i za ogólne dobro firmy jako całości
  • Szukasz rozwoju w obszarze marketingu, komunikacji, promocji – gwarantujemy że będzie się od kogo uczyć

Obowiązki
/ Twoja rola

  • Planowanie i realizacja kalendarza contentowego
  • Redagowanie i pisanie artykułów, case studies, blogpostów i wpisów na social media, w tym tworzenie contentu technologicznego przy udziale ekspertów z organizacji oraz partnerów technologicznych
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych i sprzedażowych - prezentacje, whitepapery, onepagery i inne
  • Optymalizacja landing page’y pod kątem SEO
  • Współpraca z zespołem realizującym płatne kampanie lead generation
  • Bieżąca analiza i optymalizacja prowadzonych działań contentowych
  • Analiza trendów rynkowych, monitoring konkurencji
  • Wsparcie zespołu w realizacji celów marketingowo – sprzedażowych
  • Udział w imprezach integracyjnych i życiu socjalnym firmy – ostrzegamy, że to ciężka praca :)

Zespół

Marketing to bardzo aktywny zespół - wszystkie pomysły i wszelka kreatywność są mile widziane, a nawet wskazane. Zespół PIT, który będziesz wspierać, ma ciekawą i szeroką ofertę, możesz zatem spodziewać się wielu fajnych wyzwań. Chociaż każdy z nas ma swój obszar specjalizacji, zespół ceni sobie otwartą komunikację i wzajemne wsparcie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, a nasze projekty zawsze w pełni dowozimy! Wszyscy nasi marketerzy zajmują się szeroką gamą tematów komunikacyjnych związanych z projektami rozwijanymi w firmie, więc możesz spodziewać się bliskiej współpracy z innymi zespołami. Tutaj dobre relacje i umiejętności interpersonalne to podstawa. Ale jedno jest zawsze pewne - u nas nie będziesz się nudzić!!

Nasze rekrutacje
/ Proces

1

Przegląd CV - Aplikowałeś? Świetnie! Już weryfikujemy Twój profil

2

Poznajmy się lepiej! - Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie F2F i/lub zadanie rekrutacyjne - Podziel się swoim doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami podczas rozmowy z osobą merytoryczną i kierownikiem zespołu

4

Informacja zwrotna i/lub oferta pracy - Dbamy o kulturę feedbacku – zawsze dostaniesz od nas informację zwrotną!

Indywidualne podejście do każdego kandydata

Każda rola jest inna. W związku z tym dopasowujemy się do potrzeb indywidualnych kandydatów i specyfiki stanowisk, na jakie aplikują. Dzięki temu aplikujący mile wspominają proces rekrutacji, a my zyskujemy najlepszych członków zespołu.

<individual.approach>

Szybki proces

Nikt nie lubi tracić czasu. Dlatego nasz proces rekrutacyjny, od momentu złożenia aplikacji do otrzymania finalnej decyzji, trwa średnio 2 tygodni. Trzymanie kogokolwiek w zawieszeniu to ostatnia rzecz, jakiej byśmy chcieli.

<fast.process>

Krótka ścieżka decyzyjna

Zwinny proces decyzyjny wynika z faktu, że jest w niego zaangażowana minimalna liczba osób. Efektywna komunikacja pomiędzy działem HR oraz liderami zespołów skutkuje szybką i konkretną decyzją.

<short.paths>

Kultura feedbacku

Doceniamy zainwestowany czas i wysiłek każdego z kandydatów. Stąd na koniec procesu rekrutacyjnego, zawsze zostawiamy informację zwrotną, umożliwiając Ci rozwój – bez względu na to, jaka finalnie decyzja zapadła.

<feedback.provided>

Niski odsetek odrzuconych ofert pracy

Znikoma liczba naszych ofert pracy jest odrzucana. Zapewne wynika to z faktu, że oferujemy ciekawe projekty, a przy tym jesteśmy stabilnym pracodawcą. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce w organizacji, gdzie rozwiniesz skrzydła.

<low.rejections>

Brzmi nieźle?

Masz jakieś pytania? Obgadajmy to!
Skontaktuj się z osobą, która odpowiada za tę rekrutację.

Katarzyna Kurowska
Recruitment Business Partner