IT Recruiter

Wrocław / Kraków

Regular

UoP: 7000 - 10000 zł Brutto

Junior

UoP: 4500 - 6500 zł Brutto

Wymagania
/ Twoje umiejętności

  • Cenisz sobie samodzielność i chcesz mieć wpływ na to, jak wygląda Twoja praca
  • Lubisz rozmowę i kontakt z ludźmi - bez tego będzie ciężko
  • Branża IT i język technologii Ci nie straszne - wiesz, o co zapytać podczas rozmowy z Kandydatem
  • Masz za sobą przynajmniej rok pracy jako rekruter - idealnie jeśli prowadziłeś procesy od A do Z
  • Twoja głowa wprost kipi od pomysłów na to, jak dotrzeć do potencjalnych Kandydatów (bywa, że i sourcing to za mało)
  • Ważny jest dla Ciebie candidate experience
  • Lubisz pracę zdalną, ale chciałbyś/chciałabyś raz na jakiś czas poczuć atmosferę pracy w biurze
  • Komunikatywnie znasz język angielski
  • PS: znajomość języka niemieckiego lub ukraińskiego byłaby dodatkowym atutem :)

Obowiązki
/ Twoja rola

  • Całościowa realizacja projektów rekrutacyjnych z obszaru IT - głównie programiści, testerzy, analitycy, project managerowie ale też role marketingowe, sprzedażowe czy administracyjne
  • Szukanie kandydatów - poprzez wykorzystanie sourcingu, networkingu, portali o pracę, programu poleceń i wszystkiego innego, co tylko przyjdzie Ci do głowy ;)
  • Codzienna współpraca z hiring managerami, liderami technicznymi i HR business partnerami
  • Wsparcie w realizacji różnorodnych projektów HR-owych i EB-owych
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi - uczelnie, agencje, inne firmy (także zagraniczne)
  • Wdrażanie ciągle nowych rozwiązań w obszarze rekrutacji i rozwijanie obecnych narzędzi - w praktyce wszystkiego, co pomoże nam jeszcze bardziej polepszyć jakość naszych procesów rekrutacyjnych

Zespół People and Culture

Cześć!
Nie szukamy ani łowcy talentów (nie popieramy polowań) ani poławiacza pereł (chociaż część z nas lubi nurkować), a tym bardziej żadnego superbohatera (ci to raczej według filmów pracują za darmo) - tylko po prostu kompetentnego IT Recruitera

Coś o nas?
Jesteśmy zgranym 7-osobowym zespołem People & Culture, który stawia przede wszystkim na:
- Współpracę. Taką na serio. Nawet jak każdy z nas ma jakieś swoje obszary działania, to w okamgnieniu dostaje wsparcie - gdy tylko tego potrzebuje
- Nierobienie rzeczy bez sensu. Jeżeli coś robimy, to po coś konkretnego. Proste, prawda?
- Zaufanie, zaufanie i jeszcze raz zaufanie - bo szkoda czasu na pracę bez niego
- Blisko współpracę z bardzo rozsądnym managementem (w każdej części naszej organizacji), który rozumie procesy rekrutacyjne i jest zawsze gotowy do pomocy

Świetnie widać to również w kulturze całej Unity Group, w której ważne jest dla nas min. pomaganie sobie, szacunek do drugiego człowieka i bardzo duży wpływ na swoją pracę. Na dodatek jesteśmy firmą progresywną. Znajdziesz nas na liście Corporate Rebels https://corporate-rebels.com/bucketlist/. Mało o tym piszemy, ale dużo robimy.

Doskonale wiemy, że szukanie koleżanki lub kolegi do swojego zespołu, to zawsze jest coś specjalnego - dlatego na rozmowie rekrutacyjne rozgadujemy się o naszej pracy tak szeroko, aż wszystko będzie dla Ciebie jasne. Sprawdź! ;)

Brzmi nieźle?

Masz jakieś pytania? Obgadajmy to!
Skontaktuj się z osobą, która odpowiada za tę rekrutację.

Sabina Rowińska
Recruitment Business Partner

Nasze rekrutacje
/ Proces

1

Przegląd CV - Aplikowałeś? Świetnie! Już weryfikujemy Twój profil

2

Poznajmy się lepiej! - Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie F2F i/lub zadanie rekrutacyjne - Podziel się swoim doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami podczas rozmowy z osobą merytoryczną i kierownikiem zespołu

4

Informacja zwrotna i/lub oferta pracy - Dbamy o kulturę feedbacku – zawsze dostaniesz od nas informację zwrotną!

Indywidualne podejście do każdego kandydata

Każda rola jest inna. W związku z tym dopasowujemy się do potrzeb indywidualnych kandydatów i specyfiki stanowisk, na jakie aplikują. Dzięki temu aplikujący mile wspominają proces rekrutacji, a my zyskujemy najlepszych członków zespołu.

<individual.approach>

Szybki proces

Nikt nie lubi tracić czasu. Dlatego nasz proces rekrutacyjny, od momentu złożenia aplikacji do otrzymania finalnej decyzji, trwa średnio 2 tygodni. Trzymanie kogokolwiek w zawieszeniu to ostatnia rzecz, jakiej byśmy chcieli.

<fast.process>

Krótka ścieżka decyzyjna

Zwinny proces decyzyjny wynika z faktu, że jest w niego zaangażowana minimalna liczba osób. Efektywna komunikacja pomiędzy działem HR oraz liderami zespołów skutkuje szybką i konkretną decyzją.

<short.paths>

Kultura feedbacku

Doceniamy zainwestowany czas i wysiłek każdego z kandydatów. Stąd na koniec procesu rekrutacyjnego, zawsze zostawiamy informację zwrotną, umożliwiając Ci rozwój – bez względu na to, jaka finalnie decyzja zapadła.

<feedback.provided>

Niski odsetek odrzuconych ofert pracy

Znikoma liczba naszych ofert pracy jest odrzucana. Zapewne wynika to z faktu, że oferujemy ciekawe projekty, a przy tym jesteśmy stabilnym pracodawcą. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce w organizacji, gdzie rozwiniesz skrzydła.

<low.rejections>