IT Project Manager

Wrocław / Kraków / Zdalnie

B2B: 60-90 zł netto/h +VAT

Regular / Senior

Wymagania
/ Twoje umiejętności

  • Wykształcenie wyższe menadżerskie lub informatyczne
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w realizacji projektów w branży IT
  • Doświadczenie jako Line Manager
  • Wiedza oraz praktyczna znajomość z zakresu Project Management (metodyki tradycyjne oraz zwinne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróżowania w ograniczonym wymiarze (po czasie pandemii)
  • Łatwość w budowaniu dobrych i długofalowych relacji ze współpracownikami oraz klientami
  • Umiejętność współpracy z dostawcami zewnętrznymi
  • Znajomość takich narzędzi jak JIRA, MS Office
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów międzynarodowych będzie dużym atutem

Obowiązki
/ Twoja rola

  • Prowadzenie projektów informatycznych głównie w obszarze: integracji systemów IT, aplikacji dedykowanych, DXP oraz B2B / B2C e-commerce
  • Współpraca z dużymi markami nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym
  • Całościowe zarządzanie zwinnym zespołem projektowym jako Line Manager złożonym ze specjalistów z branży IT
  • Nawiązywanie i utrzymywanie bliskiej współpracy z klientami
  • Zapewnienie jakości realizowanych projektów
  • Analiza ryzyka i zarządzanie ryzykiem w ramach prowadzonych działań
  • Stworzenie i egzekwowanie harmonogramu realizacji projektu
  • Zarządzanie budżetem projektu
  • Analiza wymagań biznesowych klientów i zarządzanie zakresem projektu

Zespół

Zespół integracji specjalizuje się w realizacji projektów stricte integracyjnych, których celem jest uporządkowanie architektury powiązań pomiędzy systemami i\lub realizacja zaawansowanych integracji z wykorzystaniem szyny danych ESB.

Realizujemy projekty dla największych firm działających na rynku polskim i zagranicznym, tj.: Volkswagen Group Polska, TIM, Holding1 (m.in. właściciel Polskiej Grupy Dealerów i Trafficar), SwissRE. Cechą charakterystyczną zespołu jest duży nacisk na rozwój i ciągłe dokształcanie. Specjalizujemy się i chcemy być liderem w obszarze, za który odpowiadamy.

Zespół składa się obecnie z 23 osób: kierownika zespołu, project managera, 2 analityków, 17 programistów, 2 testerów. Dynamiczny rozwój obszaru powoduje, że wciąż szukamy nowych osób, chętnych zasilić nasze szeregi.

W ramach Pionu Omnichannel poszukujemy IT Project Managera z e-commerce do jednego z zespołów, który zajmuje się wdrażaniem projektów e-commerce opartych o rozwiązania Magento2 oraz Spryker.
Zespół PHP na co dzień pracuje z biur we Wrocławiu i Krakowie oraz w systemie pracy zdalnej. Obecnie składa się z 22 osób: deweloperów, architektów, testerów, managerów projektu, analityka/scrum mastera. Kluczowe technologie w jakich pracują to: PHP, RabbitMQ, Jenkins, Vue.js, ELK, Redis, Varnish. Zespół pracuje na rzecz klientów zarówno polskich jak i zagranicznych.
Zespół PHP ma wiele sukcesów na swoim koncie – jako pierwszy w Polsce wdrożył projekt oparty o Spryker, a Unity Group zostało pierwszym w Polsce partnerem technologicznym tego brandu.

Brzmi nieźle?

Masz jakieś pytania? Obgadajmy to!
Skontaktuj się z osobą, która odpowiada za tę rekrutację.

Sabina Rowińska
Recruitment Business Partner

Nasze rekrutacje
/ Proces

1

Przegląd CV - Aplikowałeś? Świetnie! Już weryfikujemy Twój profil

2

Poznajmy się lepiej! - Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie F2F i/lub zadanie rekrutacyjne - Podziel się swoim doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami podczas rozmowy z osobą merytoryczną i kierownikiem zespołu

4

Informacja zwrotna i/lub oferta pracy - Dbamy o kulturę feedbacku – zawsze dostaniesz od nas informację zwrotną!

Indywidualne podejście do każdego kandydata

Każda rola jest inna. W związku z tym dopasowujemy się do potrzeb indywidualnych kandydatów i specyfiki stanowisk, na jakie aplikują. Dzięki temu aplikujący mile wspominają proces rekrutacji, a my zyskujemy najlepszych członków zespołu.

<individual.approach>

Szybki proces

Nikt nie lubi tracić czasu. Dlatego nasz proces rekrutacyjny, od momentu złożenia aplikacji do otrzymania finalnej decyzji, trwa średnio 2 tygodni. Trzymanie kogokolwiek w zawieszeniu to ostatnia rzecz, jakiej byśmy chcieli.

<fast.process>

Krótka ścieżka decyzyjna

Zwinny proces decyzyjny wynika z faktu, że jest w niego zaangażowana minimalna liczba osób. Efektywna komunikacja pomiędzy działem HR oraz liderami zespołów skutkuje szybką i konkretną decyzją.

<short.paths>

Kultura feedbacku

Doceniamy zainwestowany czas i wysiłek każdego z kandydatów. Stąd na koniec procesu rekrutacyjnego, zawsze zostawiamy informację zwrotną, umożliwiając Ci rozwój – bez względu na to, jaka finalnie decyzja zapadła.

<feedback.provided>

Niski odsetek odrzuconych ofert pracy

Znikoma liczba naszych ofert pracy jest odrzucana. Zapewne wynika to z faktu, że oferujemy ciekawe projekty, a przy tym jesteśmy stabilnym pracodawcą. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce w organizacji, gdzie rozwiniesz skrzydła.

<low.rejections>