Delivery Manager

Wrocław / Kraków

Senior

B2B: 100 – 140 zł netto / h + VAT
B2B: 16 800 – 23 500 zł netto/msc + VAT
UoP: 12 200 – 17 000 zł brutto

Wymagania
/ Twoje umiejętności

  • Wykształcenie wyższe menadżerskie lub informatyczne
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w realizacji projektów w branży IT
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Wiedza oraz praktyczna znajomość z zakresu Project Management
  • Umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka proaktywność i samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 (współpraca z Klientami zagranicznymi)
  • Doświadczenie i łatwość w budowaniu dobrych i długofalowych relacji ze współpracownikami oraz klientami
  • Skuteczność i efektywność w osiąganiu celów oraz w zakresie negocjacji
  • Znajomość takich narzędzi jak JIRA, MS Office
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróżowania w ograniczonym wymiarze (po czasie pandemii)

Obowiązki
/ Twoja rola

  • Udział w kreowaniu i realizacji strategii rozwoju kompetencji i oferty w obszarze działań zespołu
  • Zarządzanie zespołem jako Line Manager (rozwój członków zespołu, rozmowy 1:1, rozwiązywanie sytuacji eskalacyjnych)
  • Tworzenie i kontrolowanie planów przychodów i kosztów zespołu
  • Całościowe zarządzanie portfelem projektów
  • Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie projektów realizowanych przez zespół we współpracy z Project Managerami
  • Samodzielne prowadzenie wybranych projektów
  • Dbanie o jakość i wysokie standardy realizowanych projektów
  • Wsparcie działu People and Culture w zakresie procesów rekrutacyjnych

Nice
/ To Have

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów międzynarodowych
  • Doświadczenie w branży e-Commerce

Zespół

Obecnie poszukujemy Delivery Managerów do dwóch zespołów:

Green Team: Kontynuując wieloletnią współpracę z klientem, jednym z największych sprzedawców branży budowlanej, stawiamy kolejny zespół do dekompozycji monolitu. Monolit ten powstawał, naszymi siłami, przez 11 lat, a teraz nadszedł czas na jego rozbicie na mikroserwisy. Mamy już dwa zespoły java developerów, którzy w pocie czoła, z młotkami i dłutami, kują bezlitosny kamień monolitu, ale potrzebujemy pomocy we wzmocnieniu obecnych zespołów. Monolit jest duży, każda kolejna osoba wspomoże dekompozycje a komunikacja między członkami zespołów i zespołami (a także z klientem) będzie tutaj kluczowa.
Technologicznie - Java 17, Kotlin, Spring Boot, Gradle, Hexagonal Arch (Ports and Adapters), CQRS, docker, docker-compose, kubernetes, PostgreSQL, Liquibase, Hibernate, Archunit, Junit 5/Spock, OpenApi + Swagger, RestTemplate, Quartz, Wiremock, Cache (Hazelcas), Mapstruct, Lombok.

Zespół EURO: Zlokalizowany jest we Wrocławiu i niezmiennie od 14 lat pracuje na rzecz największego w Polsce sklepu internetowego ze sprzętem RTV i AGD.
Zespół EURO to jeden z najliczniejszych zespołów na pokładzie Unity Group – składa się z 26 osób (tj. deweloperów, testerów, scrum mastera i managera), ale i wyzwanie jest niemałe – ciągła obsługa e-sklepu klienta oraz systemu do sprzedaży w salonach naziemnych. To oznacza dziesiątki integracji różnych systemów (od operatorów płatności aż po kurierów), obsługę infrastruktury w kilku lokalizacjach geograficznych, koordynację katalogów produktowych, analizę ścieżek zakupowych, itp. Jednak dzięki interdyscyplinarnym umiejętnościom teamu, żaden Black Friday im niestraszny. 😉
Ze względu na złożoność projektu kluczową kompetencją jest praca zespołowa oraz sprawna komunikacja. Nad całą resztą czuwa Scrum Master i Kanban. 😉

Brzmi nieźle?

Masz jakieś pytania? Obgadajmy to!
Skontaktuj się z osobą, która odpowiada za tę rekrutację.

Olga Betiuk
People Partner

Nasze rekrutacje
/ Proces

1

Przegląd CV - Aplikowałeś? Świetnie! Już weryfikujemy Twój profil

2

Poznajmy się lepiej! - Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie F2F i/lub zadanie rekrutacyjne - Podziel się swoim doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami podczas rozmowy z osobą merytoryczną i kierownikiem zespołu

4

Informacja zwrotna i/lub oferta pracy - Dbamy o kulturę feedbacku – zawsze dostaniesz od nas informację zwrotną!

Indywidualne podejście do każdego kandydata

Każda rola jest inna. W związku z tym dopasowujemy się do potrzeb indywidualnych kandydatów i specyfiki stanowisk, na jakie aplikują. Dzięki temu aplikujący mile wspominają proces rekrutacji, a my zyskujemy najlepszych członków zespołu.

<individual.approach>

Szybki proces

Nikt nie lubi tracić czasu. Dlatego nasz proces rekrutacyjny, od momentu złożenia aplikacji do otrzymania finalnej decyzji, trwa średnio 2 tygodni. Trzymanie kogokolwiek w zawieszeniu to ostatnia rzecz, jakiej byśmy chcieli.

<fast.process>

Krótka ścieżka decyzyjna

Zwinny proces decyzyjny wynika z faktu, że jest w niego zaangażowana minimalna liczba osób. Efektywna komunikacja pomiędzy działem HR oraz liderami zespołów skutkuje szybką i konkretną decyzją.

<short.paths>

Kultura feedbacku

Doceniamy zainwestowany czas i wysiłek każdego z kandydatów. Stąd na koniec procesu rekrutacyjnego, zawsze zostawiamy informację zwrotną, umożliwiając Ci rozwój – bez względu na to, jaka finalnie decyzja zapadła.

<feedback.provided>

Niski odsetek odrzuconych ofert pracy

Znikoma liczba naszych ofert pracy jest odrzucana. Zapewne wynika to z faktu, że oferujemy ciekawe projekty, a przy tym jesteśmy stabilnym pracodawcą. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce w organizacji, gdzie rozwiniesz skrzydła.

<low.rejections>