Content Specialist

Wrocław

Regular

Wymagania
/ Twoje umiejętności

  • Piszesz sprawnie i wiesz, dlaczego treści są generowane w marketingu - masz tzw. lekkie pióro, połączone ze znajomością SEO i narzędziami wsparcia (Google Search Console, Google Analitycs, Mangools czy inne)
  • Mile widziane doświadczenie w planowaniu, nagrywaniu i koordynacji montażu/edycji wideo (dodatkowym atutem będzie Twoje portfolio realizacji)
  • Masz doświadczenie w pracy i przygotowaniu różnego rodzaju contentu do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej: artykułów, raportów, komunikatów w mediach społecznościowych, copywritingu reklamowego, a także krótkich filmów o tematyce technicznej, biznesowej czy marketingowej
  • Dobrze pracujesz w zespole, a kultura dawania i otrzymywania szczerego feedbacku nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Pasjonujesz się światem nowoczesnych technologii - wiesz gdzie szukać wiedzy o nowościach produktowych i trendach w tych dziedzinach
  • Znasz angielski przynajmniej na poziomie B2 i nie boisz się go używać w bieżącej komunikacji - na co dzień pracujemy w języku angielskim a znacząca część Twoich zadań to realizacje na rynki zagraniczne
  • Masz postawę proaktywną i chcesz poszerzać swoje marketingowe horyzonty
  • Jesteś znakomitym organizatorem, któremu nic nie umknie, nawet jeśli projekt jest wielowymiarowy i ma wielu interesariuszy na różnych poziomach organizacji (od których często trzeba coś wyegzekwować)
  • Dobrze radzisz sobie z presją czasu i stresem, jesteś pełny/a energii
  • Jesteś samodzielny/a – wiesz jak osiągnąć cele i chętnie pomagasz innym
  • Znakomicie umiesz się zmotywować i ustalić priorytety, masz poczucie odpowiedzialności zarówno za swoje zadania (ich kompleksową realizację, nawet jeśli deadline ciśnie), jak i za ogólne dobro firmy jako całości
  • Cenisz sobie odpowiedzialność, zaufanie i wpływ na rzeczywistość
  • Masz masę pomysłów i wewnętrznego drivu by wcielać je w życie
  • Masz poczucie humoru i potrafisz z każdym znaleźć wspólny język, nawet z programistą ;-)
  • Znasz narzędzia do mierzenia statystyk i efektów prac marketingowych (np.: Google Analytics)
  • Szukasz rozwoju w obszarze marketingu, komunikacji, promocji – gwarantujemy że będzie się od kogo uczyć
  • Masz otwartą osobowość i pogodne usposobienie

Obowiązki
/ Twoja rola

  • Planowanie i wdrażanie kalendarza contentowego
  • Redagowanie i pisanie artykułów, case studies, newsletterów i innych form treści pisemnych
  • Wsparcie w działaniach w mediach społecznościowych
  • Planowanie, tworzenie, edytowanie i publikowanie treści wideo
  • Współpraca przy organizacji wydarzeń online i offline oraz koordynacja transmisji na żywo/steamingu
  • Tworzenie treści technologicznych z udziałem ekspertów z organizacji (np. filmy i artykuły dotyczące rozwiązywania konkretnych problemów technicznych)
  • Kontakt i współpraca z klientami i partnerami technologicznymi
  • Optymalizacja stron, kampanii i treści pod kątem SEO - współpraca z zespołem realizującym płatne kampanie
  • Wsparcie działań managerów w obszarze e-commerce i usług chmurowych
  • Prowadzenie badań i analiz produktów oraz usług konkurencyjnych, a także trendów rynkowych
  • Wsparcie w realizacji strategii public relations
  • Udział i wsparcie w projektach marketingowych, promocyjnych, HRowych, CSRowych i komunikacyjnych
  • Udział w imprezach integracyjnych i życiu firmy – ostrzegamy, że to ciężka praca :)

Zespół jakiego staniesz się częścią:

Marketing to bardzo aktywny zespół - wszystkie pomysły i wszelka kreatywność są mile widziane, a nawet wskazane. Angielski jest głównym językiem komunikacji dla całego zespołu (możemy udostępniać memy po polsku, ale dodanie tłumaczenia sprawi każdemu odrobinę radości). Chociaż każdy ma swój obszar specjalizacji, zespół ceni sobie otwartą komunikację i wzajemne wsparcie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, a nasze projekty zawsze w pełni dowozimy! Wszyscy nasi marketerzy zajmują się szeroką gamą tematów komunikacyjnych związanych z projektami rozwijanymi w całej firmie, więc możesz spodziewać się bliskiej współpracy z innymi zespołami. Tutaj dobre relacje i umiejętności interpersonalne to podstawa. Ale jedno jest zawsze pewne - u nas nie będziesz się nudzić !

Brzmi nieźle?

Masz jakieś pytania? Obgadajmy to!
Skontaktuj się z osobą, która odpowiada za tę rekrutację.

Olga Betiuk
People Partner

Nasze rekrutacje
/ Proces

1

Przegląd CV - Aplikowałeś? Świetnie! Już weryfikujemy Twój profil

2

Poznajmy się lepiej! - Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie F2F i/lub zadanie rekrutacyjne - Podziel się swoim doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami podczas rozmowy z osobą merytoryczną i kierownikiem zespołu

4

Informacja zwrotna i/lub oferta pracy - Dbamy o kulturę feedbacku – zawsze dostaniesz od nas informację zwrotną!

Indywidualne podejście do każdego kandydata

Każda rola jest inna. W związku z tym dopasowujemy się do potrzeb indywidualnych kandydatów i specyfiki stanowisk, na jakie aplikują. Dzięki temu aplikujący mile wspominają proces rekrutacji, a my zyskujemy najlepszych członków zespołu.

<individual.approach>

Szybki proces

Nikt nie lubi tracić czasu. Dlatego nasz proces rekrutacyjny, od momentu złożenia aplikacji do otrzymania finalnej decyzji, trwa średnio 2 tygodni. Trzymanie kogokolwiek w zawieszeniu to ostatnia rzecz, jakiej byśmy chcieli.

<fast.process>

Krótka ścieżka decyzyjna

Zwinny proces decyzyjny wynika z faktu, że jest w niego zaangażowana minimalna liczba osób. Efektywna komunikacja pomiędzy działem HR oraz liderami zespołów skutkuje szybką i konkretną decyzją.

<short.paths>

Kultura feedbacku

Doceniamy zainwestowany czas i wysiłek każdego z kandydatów. Stąd na koniec procesu rekrutacyjnego, zawsze zostawiamy informację zwrotną, umożliwiając Ci rozwój – bez względu na to, jaka finalnie decyzja zapadła.

<feedback.provided>

Niski odsetek odrzuconych ofert pracy

Znikoma liczba naszych ofert pracy jest odrzucana. Zapewne wynika to z faktu, że oferujemy ciekawe projekty, a przy tym jesteśmy stabilnym pracodawcą. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce w organizacji, gdzie rozwiniesz skrzydła.

<low.rejections>