Business Architect

Lokalizacja

Wrocław / Kraków / Zdalnie

Poziom

Regular / Senior

Przedział wynagrodzenia

B2B 60-83 zł netto/h+VAT

Wymagania
/ Twoje umiejętności

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w jednym z obszarów: e-commerce, CMS / Digital Experience, aplikacje mobilne, rozwiązania dedykowane
  • Znajomość technik pozyskiwania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Doświadczenie w roli analityka po stronie firmy wdrożeniowej/konsultingowej przy min 1 projekcie
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Znajomość metodyk zwinnych
  • Znajomość systemów CMS/DXP oraz narzędzi Google (SEO/SEM)
  • Znajomość języka niemieckiego (B2) będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane również doświadczenie w obszarze projektowania (UX/UI) oraz znajomość narzędzi typu Kentico Xperience, Episerver, Sitecore

Obowiązki
/ Twoja rola

  • Analiza wymagań – spotkania z Klientami, analizowanie przekazanych na etapie sprzedaży materiałów (Brief, RFI, RFP, makiety)
  • Zrozumienia i opisania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Rekomendowanie najbardziej odpowiadających wymaganiom produktów z portfolio Unity Group
  • Tworzenie propozycji biznesowych i koncepcji technicznych rozwiązań
  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży przy przygotowywaniu propozycji i ofert
  • Wspieranie zespołu deweloperskiego w rozumieniu celów, identyfikacji z produktem i budowaniem zaangażowania
  • Przygotowanie product backlog projektów i udział w estymacji prac
  • Rekomendowanie brakujących elementów / produktów w ofercie w obszarze Digital Experience
  • Udział w spotkaniach z Klientami, prowadzenie prezentacji

Zespół

Zespół Analizy Biznesowej zajmuje się modelowaniem i optymalizacją procesów biznesowych oraz opracowywaniem rozwiązań IT odpowiadających potrzebom klientów. Ich zadaniem jest ścisła współpraca oraz komunikacja między klientami, programistami, testerami oraz administratorami.

Zespół na co dzień pracuje z biura we Wrocławiu oraz w systemie pracy zdalnej i obecnie składa się z 8 osób (tj. analityków oraz kierownika). Team posiada kompetencje z obszaru analizy dla systemów dedykowanych, platform Digital Experience, portalów Self-Service oraz portalów internetowych i dużą rolę odgrywają tu metodyki zwinne. Kluczowe technologie w jakich pracują to: Microsoft.NET, a w szczególności ASP.NET MVC oraz .Net Core; ReactJS, Xperience by Kentico, technologie webowe HTML, JavaScript, CSS i XML / XSL. Zespół pracuje na rzecz klientów zarówno polskich jak i zagranicznych, m.in.: Nest Bank, GATX, Onninen, OnniBus, Multimedia.

W zespole Analityków panuje bardzo rodzinna atmosfera – regułą stały się cotygodniowe spotkania, gdzie członkowie wymieniają się spostrzeżeniami, inspiracjami, nowościami na rynku. Ze względu na małą liczebność zespołu, każdy czuje się wyjątkowo “zaopiekowany”, a przy okazji jest to jeden z nielicznych przykładów w branży IT, gdzie zachowany jest parytet płci. 😉

Nasze rekrutacje
/ Proces

1

Przegląd CV - Aplikowałeś? Świetnie! Już weryfikujemy Twój profil

2

Poznajmy się lepiej! - Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie F2F i/lub zadanie rekrutacyjne - Podziel się swoim doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami podczas rozmowy z osobą merytoryczną i kierownikiem zespołu

4

Informacja zwrotna i/lub oferta pracy - Dbamy o kulturę feedbacku – zawsze dostaniesz od nas informację zwrotną!

Indywidualne podejście do każdego kandydata

Każda rola jest inna. W związku z tym dopasowujemy się do potrzeb indywidualnych kandydatów i specyfiki stanowisk, na jakie aplikują. Dzięki temu aplikujący mile wspominają proces rekrutacji, a my zyskujemy najlepszych członków zespołu.

<individual.approach>

Szybki proces

Nikt nie lubi tracić czasu. Dlatego nasz proces rekrutacyjny, od momentu złożenia aplikacji do otrzymania finalnej decyzji, trwa średnio 2 tygodni. Trzymanie kogokolwiek w zawieszeniu to ostatnia rzecz, jakiej byśmy chcieli.

<fast.process>

Krótka ścieżka decyzyjna

Zwinny proces decyzyjny wynika z faktu, że jest w niego zaangażowana minimalna liczba osób. Efektywna komunikacja pomiędzy działem HR oraz liderami zespołów skutkuje szybką i konkretną decyzją.

<short.paths>

Kultura feedbacku

Doceniamy zainwestowany czas i wysiłek każdego z kandydatów. Stąd na koniec procesu rekrutacyjnego, zawsze zostawiamy informację zwrotną, umożliwiając Ci rozwój – bez względu na to, jaka finalnie decyzja zapadła.

<feedback.provided>

Niski odsetek odrzuconych ofert pracy

Znikoma liczba naszych ofert pracy jest odrzucana. Zapewne wynika to z faktu, że oferujemy ciekawe projekty, a przy tym jesteśmy stabilnym pracodawcą. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce w organizacji, gdzie rozwiniesz skrzydła.

<low.rejections>

Brzmi nieźle?

Masz jakieś pytania? Obgadajmy to!
Skontaktuj się z osobą, która odpowiada za tę rekrutację.

Bartosz Pyclik
Recruitment Business Partner