Application Administrator – Service Desk

Wrocław / Kraków / Zdalnie

Regular

B2B: 70 – 110 pln/h netto +VAT
UoP: 8 600 – 13 600 pln brutto

Wymagania
/ Twoje umiejętności

  • Masz doświadczenie w środowisku Atlassian Stack i rozumiesz, skąd wzmianka o SIL w naszym ogłoszeniu
  • Lubisz flow pracy zapewnione przez Jirę i Confluence i chcesz poznać wszystkie tajniki tych narzędzi
  • Wiesz, że Python to nie tylko okaz w terrarium
  • Okazjonalna komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu (poziom B1)

Obowiązki
/ Twoja rola

  • Zarządzanie zaawansowanymi funkcjami digital workplace, uwzględniając potrzeby firmy IT (w której fajnie się pracuje 😉)
  • Dogłębne poznanie możliwości JIRY i Confluence (z nami osiągniesz poziom PRO)
  • Codzienne czynności administracyjne stacku Atlassian
  • Opieka nad komunikatorem Slack
  • Zapewnienie stabilności działania systemów oraz terminowe rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników

Nice
/ To Have

  • Jesteś dociekliwą osobą, która lubi „drążyć” temat – głód wiedzy mile widziany
  • Chcesz podnosić swoje kompetencje w zakresie administrowania aplikacjami, korzystając z naszego wsparcia

Stack technologiczny
/ Twoje kompetencje

  • Jira
  • Confluence
  • Slack
  • Python

Zespół

Zespół Service Desk generalnie zajmuje się ratowaniem świata, czyli utrzymaniem systemów firmowych w ryzach i w ciągłym działaniu, a naszym największym projektem jest Helpdesk. Zespół pracuje głównie na rzecz klienta wewnętrznego, ale pełni także rolę PoC dla dostawców zewnętrznych. SD ma na koncie wiele sukcesów, m.in. wdrożenia dużych narzędzi ogólnofirmowych, przeprowadzkę dwóch naszych biur do nowych lokalizacji oraz zapewnienie całej ekipie Unity Group ciągłości pracy zdalnej w czasie pandemii.

Brzmi nieźle?

Masz jakieś pytania? Obgadajmy to!
Skontaktuj się z osobą, która odpowiada za tę rekrutację.

Anna Sławuta
IT Recruitment Specialist

Nasze rekrutacje
/ Proces

1

Przegląd CV - Aplikowałeś? Świetnie! Już weryfikujemy Twój profil

2

Poznajmy się lepiej! - Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie F2F i/lub zadanie rekrutacyjne - Podziel się swoim doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami podczas rozmowy z osobą merytoryczną i kierownikiem zespołu

4

Informacja zwrotna i/lub oferta pracy - Dbamy o kulturę feedbacku – zawsze dostaniesz od nas informację zwrotną!

Indywidualne podejście do każdego kandydata

Każda rola jest inna. W związku z tym dopasowujemy się do potrzeb indywidualnych kandydatów i specyfiki stanowisk, na jakie aplikują. Dzięki temu aplikujący mile wspominają proces rekrutacji, a my zyskujemy najlepszych członków zespołu.

<individual.approach>

Szybki proces

Nikt nie lubi tracić czasu. Dlatego nasz proces rekrutacyjny, od momentu złożenia aplikacji do otrzymania finalnej decyzji, trwa średnio 2 tygodni. Trzymanie kogokolwiek w zawieszeniu to ostatnia rzecz, jakiej byśmy chcieli.

<fast.process>

Krótka ścieżka decyzyjna

Zwinny proces decyzyjny wynika z faktu, że jest w niego zaangażowana minimalna liczba osób. Efektywna komunikacja pomiędzy działem HR oraz liderami zespołów skutkuje szybką i konkretną decyzją.

<short.paths>

Kultura feedbacku

Doceniamy zainwestowany czas i wysiłek każdego z kandydatów. Stąd na koniec procesu rekrutacyjnego, zawsze zostawiamy informację zwrotną, umożliwiając Ci rozwój – bez względu na to, jaka finalnie decyzja zapadła.

<feedback.provided>

Niski odsetek odrzuconych ofert pracy

Znikoma liczba naszych ofert pracy jest odrzucana. Zapewne wynika to z faktu, że oferujemy ciekawe projekty, a przy tym jesteśmy stabilnym pracodawcą. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce w organizacji, gdzie rozwiniesz skrzydła.

<low.rejections>