Administrator Systemów Microsoft

Lokalizacja

Wrocław

Poziom

Regular / Senior

Przedział wynagrodzenia

B2B 55-85 zł netto/h+VAT

Wymagania
/ Twoje umiejętności

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie z Office 365, serwerami z rodziny Microsoft oraz systemami wirtualizacji
  • Umiejętność tworzenia skryptów w PowerShell
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na biegłe poruszanie się po dokumentacji oraz kontakt z zagranicznymi klientami i dostawcami oprogramowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobre umiejętności komunikacyjne pozwalające na pracę w zespole
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów i sieci

Obowiązki
/ Twoja rola

  • Bieżące administrowanie serwerami z rodziny Microsoft oraz usługami: Office 365, Microsoft Azure
  • Konfiguracja i zdalna instalacja oprogramowania oraz poprawek (m.in. Intune)
  • Zarządzanie bezpieczeństwem danych, kopiami zapasowymi oraz poziomami dostępu
  • Planowanie, rozwijanie oraz utrzymywanie infrastruktury IT w chmurze oraz on-premises
  • Aktywne rozpoznawanie nowych technologii i doradztwo technologiczne
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznych dotyczących administrowanych systemów, współtworzenie bazy wiedzy
  • Utrzymywanie wiedzy z zakresu licencjonowania MS, uczestnictwo w systemie certyfikacji MS

Stack technologiczny
/ Twoje kompetencje

  • Systemy operacyjne: Windows Server (2012 - 2019), Windows 10
  • Narzędzia: O365, AD, Azure AD, PowerShell, MSSQL, CA, Backup, Radius, MFA
  • Wirtualizacja: Hyper-V, Citrix XenServer, Azure, AWS
  • Monitoring: Icinga, ELK, Grafana
  • Automatyzacja: Intune, Ansible, Terraform

Zespół

Zespół składa się z 9 osób - z doświadczeniem od kilku do kilkunastu lat - odpowiedzialnych za ciągłość działania firmy.
W zespole występują różne specjalizacje, np. obsługa klienta, helpdesku, systemów windows, systemów linuxowych.
Obsługujemy wszystkich pracowników, oraz niektóre zgłoszenia klienckie.
Pracujemy w metodykach zwinnych (scrum, kanban).

Nasze rekrutacje
/ Proces

1

Przegląd CV - Aplikowałeś? Świetnie! Już weryfikujemy Twój profil

2

Poznajmy się lepiej! - Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie F2F i/lub zadanie rekrutacyjne - Podziel się swoim doświadczeniem zawodowym i umiejętnościami podczas rozmowy z osobą merytoryczną i kierownikiem zespołu

4

Informacja zwrotna i/lub oferta pracy - Dbamy o kulturę feedbacku – zawsze dostaniesz od nas informację zwrotną!

Indywidualne podejście do każdego kandydata

Każda rola jest inna. W związku z tym dopasowujemy się do potrzeb indywidualnych kandydatów i specyfiki stanowisk, na jakie aplikują. Dzięki temu aplikujący mile wspominają proces rekrutacji, a my zyskujemy najlepszych członków zespołu.

<individual.approach>

Szybki proces

Nikt nie lubi tracić czasu. Dlatego nasz proces rekrutacyjny, od momentu złożenia aplikacji do otrzymania finalnej decyzji, trwa średnio 2 tygodni. Trzymanie kogokolwiek w zawieszeniu to ostatnia rzecz, jakiej byśmy chcieli.

<fast.process>

Krótka ścieżka decyzyjna

Zwinny proces decyzyjny wynika z faktu, że jest w niego zaangażowana minimalna liczba osób. Efektywna komunikacja pomiędzy działem HR oraz liderami zespołów skutkuje szybką i konkretną decyzją.

<short.paths>

Kultura feedbacku

Doceniamy zainwestowany czas i wysiłek każdego z kandydatów. Stąd na koniec procesu rekrutacyjnego, zawsze zostawiamy informację zwrotną, umożliwiając Ci rozwój – bez względu na to, jaka finalnie decyzja zapadła.

<feedback.provided>

Niski odsetek odrzuconych ofert pracy

Znikoma liczba naszych ofert pracy jest odrzucana. Zapewne wynika to z faktu, że oferujemy ciekawe projekty, a przy tym jesteśmy stabilnym pracodawcą. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce w organizacji, gdzie rozwiniesz skrzydła.

<low.rejections>

Brzmi nieźle?

Masz jakieś pytania? Obgadajmy to!
Skontaktuj się z osobą, która odpowiada za tę rekrutację.

Bartosz Pyclik
Recruitment Business Partner