Nieaktywna

Project Manager

Wrocław / Kraków

Regular

B2B: 70 – 110 zł netto / h + VAT
UoP: 8 700 – 13 600 zł brutto

Senior

B2B: 110 – 140 zł netto / h + VAT
UoP: 13 600 – 17 400 brutto

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie we wdrażaniu systemów e-commerce (min. 2-3 lata)
  • Wiesz, jak budować relacje z klientem w projekcie
  • Wiesz, jak przebiegają procesy zarządzania produktem, kategorią, e-commerce
  • Dobrze orientujesz się w branży IT i zasadach działania ekosystemów e-commerce
  • Bez problemu dogadasz się zarówno z klientem, jak i zespołem programistów
  • Masz na swoim koncie współpracę z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Znasz j. angielski i swobodnie komunikujesz się na poziomie biznesowym i technicznym (poziom B2/C1)
  • Masz doświadczenie w pracy z Jira i Confluence
  • Realizacja projektów w metodykach zwinnych nie ma przed Tobą tajemnic
  • Jesteś osobą proaktywną i samodzielną - bierzesz sprawy w swoje ręce i potrafisz aktywizować innych
  • Jesteś gotowy/gotowa na pracę minimum raz w tygodniu w naszym biurze
  • Jesteś otwarty/otwarta aby w przyszłości w części przejąć rolę Line Managera zespołu

Obowiązki

  • Kompleksowe zarządzanie projektem - definiowanie, planowanie, zarządzanie i monitorowanie budżetu, zakresu, harmonogramu, zasobów, ryzyka
  • Cykliczna praca z raportami projektowymi w celu kontroli postępów
  • Nawiązywanie dobrych relacji z klientami (zarządzanie otwartą komunikacją, kontrolowanie potencjalnego ryzyka, bycie pierwszym punktem eskalacji, zarządzanie oczekiwaniami klientów)
  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego i dbanie o spójność przyjętej metodologii
  • Budowanie dobrze zorganizowanego zespołu, identyfikowanie potrzeb rekrutacyjnych
  • Wsparcie rozwoju biznesu poprzez odgrywanie aktywnej roli w przygotowywaniu ofert i w trakcie procesu negocjacji warunków współpracy

Nice
/ To Have

  • Masz doświadczenie w pracy z dużymi organizacjami i we współpracy międzynarodowej

Zespół

Do uzupełnienia wkrótce.

Masz jakieś pytania? Porozmawiajmy o tym!

Sabina Rowińska
Recruitment Lead